• 16.11.06, 14:31
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arendaja ehitab Mustveesse korterelamud turistidele

OÜ Epitome plaanib lähiajal rajada Mustveesse korterelamud 300 perele, lisaks restorani koos diskoteegiga ning 300-kohalise SPA-hotelli ja konverentsikeskuse.
Esialgne investeering on 100 miljonit krooni, ütles kinnisvaraarendaja Epitome esindaja Margus Metsaäär ETV 24-le.
Ta märkis, et kortermajade ehitus on juba alanud, tehakse mullatöid. Esimesed majad peaks valmima tuleval kevadel. Kevadel peaks algama ka restoranikompleksi ehitus ning kevadsuvel hotelli rajamine.
Tulevaste elanikena näeb firma jõukamaid Euroopa turiste, aga ka neid eestlasi, kes otsivad võimalust investeerida rahulikku kuurortlinna. "Suvituspaigana on Mustvee ju väga ilus koht," lausus Metsaäär.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Metsaäär ütles, et Epitome esindab investeerimisrühma, kus vähemalt 50protsendilise osalusega on esindatud Rodney ja Ilona Josephson Soomest. Projekti lisandub veel investoreid. Kortereid müüb Arco Vara kinnisvarabüroo.
Kogu kompleks tuleb Peipsi järve äärde, enamik maid on ostetud eraisikutelt, aga ka linnalt.
Restorani- ja hotellikompleksis saab Metsaääre kinnitusel lähema kahe aasta jooksul tööd umbes 60 inimest.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Enimloetud

1
Uudised
  • 05.12.25, 11:33
Efteni juht tegi ülevaate kõige riskantsematest võlakirjadest. "Võlakirjainvestor peabki ainult riskidele keskenduma"
Vaata, mis on ohukoht aastal 2026
2
Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
3
Uudised
  • 05.12.25, 10:31
2 galeriid: Scandium pani Mustamäe megaarenduse 15-miljonilisele hoonele nurgakivi
Vaata, mis seal toimus ja mis sinna tuleb!
4
Uudised
  • 05.12.25, 11:37
Maa- ja ruumiameti peadirektor: äkki ei pea praeguses julgeolekuolukorras reeglid nii paindumatud olema?
5
Uudised
  • 05.12.25, 11:27
Kriisiuuringute keskuse juht kritiseerib aeglast varjendite ehitust: me elame nagu Monacos
6
Uudised
  • 04.12.25, 11:04
Kas kinnisvaraprognoosid tänavuse kohta pidasid paika?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele