• 29.11.06, 08:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti ärimees rajab Odessasse poolemiljardilist taastusravikeskust

Ilmar Köök teeb Musta mere äärde taastusravi ja hoolekande kompleksi.
Ligi 550 miljonit krooni maksev ehitus peaks valmima ülejärgmisel aastal, kirjutas Ärileht.
Plaanitud keskus peaks tulema Odessa lähedale Musta mere äärde umbes seitsmele hektarile, seal on elemente nii hoolekandest, sanatooriumist, taastusravist kui ka spaast.
Lisaks Köögile osalevad projektis ka Ukraina ärimehed ning osa raha loodetakse saada Euroopa Liidult.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Ilmar Köögile kuuluvad Ida-Virumaal erinevad hoolduspansionaadid, kohvikud ja hostelid.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.04.26, 16:44
Kuidas ventilatsioonifiltrid mõjutavad kinnisvara energiakulu ja sisekliima kvaliteeti
Ventilatsioonisüsteemid kuuluvad tänapäevaste hoonete toimimise loomuliku ja vältimatu osa hulka, kuid nende tegelik mõju energiakulule ja sisekliimale jääb sageli tagaplaanile. Kinnisvara haldamisel keskendutakse enamasti nähtavatele kuludele nagu küte ja elekter, samal ajal kui ventilatsioon töötab pidevalt ning märkamatult, mõjutades nii hoone energiatarvet kui ka seal viibivate inimeste heaolu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele