• 05.12.06, 08:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

FT: Estlink suurendab Baltimaade sõltumatust

Financial Timesi uudis eile avatud Estlinkist keskendub Eesti-Soome merekaabli rollile Baltimaade iseseisvuse suurendajana.
"Eesti, Läti, Leedu on pikalt olnud ülejäänud Euroopa Liidust äralõigatud "elektrisaareks", tuginedes suuresti ühise tuumajaama toodangule ja imporditud Venemaa energiatarbijatele," kirjutab Briti majandusleht.
"Estlinki avamine võimaldab endistel Nõukogude vabariikidel importida Euroopa elektrit ning eksportida nende enda energiat ELi riikidesse keset kasvavat muret Venemaa energiaimpordi usaldusväärsuse üle," kirjutab FT.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele