18. detsember 2006

Tallinn paigaldas linna ametiasutustesse veel 74 paanikanuppu

Selle aasta lõpuks on Tallinna ametiasutuste turvameetmete tõhustamiseks lisaeelarvest eraldatud üks miljon krooni, millega parandati elektroonilisi valvesüsteeme, koolitati töötajaid ning paigaldati häirenuppe ja korrastati valveruume.

Linna ametiasutustesse on paigaldatud lisaks olemasolevatele, 74 häire-paanikanuppu, ehitatud välja ning korrastatud vastava sisustusega valveruumid Kristiine ja Mustamäe linnaosavalitsustes, teatas linnavalitsus. Videovalvesüsteemid paigaldati Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuametisse ja linnaarhiivi. Osa summast eraldati ka linnaametnike koolituseks, kuidas tegutseda kriisiolukorras jms.

Tallinna linnapea Jüri Ratas nentis, et peab õigeks turvalisuse tõstmist nii töötajate kui ka nende seas, kes ametiasutustesse vastuvõtule tulevad.

"Järgmisel aastal on kavas elektrooniliste valvesüsteemide tõhustamise ja koolituste kõrval ka linna ametiasutuste ühtse turvameetmete koostamine," märkis Ratas. Järgmise aasta eelarves on ette nähtud linna ametiasutuste turvalisuse tõstmiseks kolm miljonit krooni.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474