Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Merko ehitab Tartusse autokauplus-töökoja
AS Merko Tartu ja AS Evore sõlmisid täna
ehitustööde peatöövõtulepingu autokauplus-töökoja ehitamiseks aadressile
Aleksandri 42a, Tartu.
Firma teatas börsile, et lepingu hind on 52,2 miljonit krooni, millele lisandub käibemaks ning tööde teostamise tähtajaks on 03.01.2008.
Üks suurimaid väljakutseid, millega korteriühistud ja ettevõtted tihti kokku puutuvad, on hoonete tehnosüsteemide järjepidev hooldamine. Hoonetes on sageli väga palju erinevaid ning vajalikke süsteeme – küttesüsteemid, ventilatsioon, vesi ja kanalisatsioon –, mille kõikide regulaarne kontrollimine, hooldamine ja parendamine on tõrgete vältimiseks äärmiselt oluline.