Avalik ja erasektor allkirjastavad lepingu
Paljassaare arenguks Tallinna linnavalitsus kavatseb sõlmida Paljassaare arengut
korraldava lepingu sadama muutmiseks kaasaegseks äri-, elamu-, puhke- ja
rohealade piirkonnaks, teatas Tallinna linnavalitsus.
"Lepingu eesmärgiks on leida ühine väljund nii avalikele kui maaomanike huvidele," ütles abilinnapea Kalev Kallo, kinnitades, et nafta- ja keemiasaaduste ning lahtiste puistematerjalide transiit Paljassaares lõpetatakse.
Lepinguga ühinevad Tallinna linn, aktsiaseltsi KS Holding, Petromaks Stividori AS, Eesti Vesiehituse AS, Spectros OÜ, OÜ Fransertal, AS Haltransa, AS Scantrans, Lahesuu Sadama AS, AS Paljassaare Kalatööstus ning AS Tallinna Sadam.
Ühispanga eksjuht Ain Hanschmidt ja Saku eksjuht Cardo Remmel kuuluvad KS Holdingu omanikeringi. Petromaks Stividori üks omanike on Robert Lepiksoni poeg Erik Lepikson.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Lepinguosalised kohustuvad koostama Paljassaare sadamat hõlmava linnaruumilise lahendusettepaneku, mis võetakse aluseks detailplaneeringute koostamisel.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.