• 24.01.07, 12:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Salapolitsei hoiatab Norra tööstusettevõtteid

Võõrvõimud on proovinud osta Norra firmadelt varustust eesmärgiga arendada tuumarelvasid, teatas Norra salapolitsei juht Joern Holme.
Holme ei nimetanud konkreetseid Norra ettevõtteid ega ka välisriike. Samas on allikaid Norra tööstuses, kes tunnistavad, et ettevõtjad on käitunud naiivselt, kirjutas The Norway Post.
Salapolitsei juht möönis, et praegu ei ole otseseid ohte Norra riigi turvalisusele.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele