Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
T-2 kaebas Telekom Slovenia kohtusse
Sloveenia majandusleht Finance kirjutas, et
alternatiivne internetipakkuja T-2 on kaevanud kohtusse Telekom Slovenia ja
nõuab 130 miljonit eurot (2 mld krooni).
T-2 süüdistab Sloveenia telekomi turuliidri positsiooni kuritarvitamises. Alternatiiv telekomi hinnangul on nad kaotanud umbes 130 000 klienti. Telekom Slovenia eitab süüdistusi.
Ventilatsioonisüsteemid kuuluvad tänapäevaste hoonete toimimise loomuliku ja vältimatu osa hulka, kuid nende tegelik mõju energiakulule ja sisekliimale jääb sageli tagaplaanile. Kinnisvara haldamisel keskendutakse enamasti nähtavatele kuludele nagu küte ja elekter, samal ajal kui ventilatsioon töötab pidevalt ning märkamatult, mõjutades nii hoone energiatarvet kui ka seal viibivate inimeste heaolu.