Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ukraina konkurentsiamet põrmustab kinnisvaraturu
Ukraina konkurentsiamet hakkab kontrollima
hindade pidevat kasvu kohalikul kinnisvaraturul, kirjutas Ukraina
majandusportaal Rynok.biz.
"Me kontrollime kõiki pealinna ja maakondade suuri ehitusettevõtteid," ütles ameti juht Oleksiy Kostusyev. Eksperdid arvavad, et selline kontroll viib turu kokkukukkumiseni.
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?