Esmaspäeval läks lahti veevärgi ehitamine Raekülas, mis on suurim mullatöö pärast Pärnu kindlusvalli rajamist 1670. aastal ja selle laiali ajamist 19. sajandi teisel poolel.
Kokku pannakse maha 49 kilomeetrit põhitorustikku ja töö peab valmis saama 2009. aasta esimeses kvartalis. Torude paigaldamise jäljed tuleb veevärgimeestel endil likvideerida, kirjutas Pärnu Postimees.
"Kui kevadel suure sula ajal kaevatud ja kinni aetud kohad pehmeks muutuvad, saadame tehnika teekatet parandama," lubas Raekülas torutöid juhatav Tarvo Terase. "Sula detsember ja jaanuar näitasid Vana-Pärnus, et seda tuleb teha."
Terase avaldas lootust, et Raeküla rahvas suhtub torutöö tegijatesse niisama mõistvalt, nagu Vana-Pärnu elanikud seni on suhtunud.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Enimloetud

1
Uudised
  • 22.06.26, 11:47
Liven rühib edasi ja ostab Berliinis järgmise kinnistu
Liveni Berliini projektide investeeringud on väärt priskeid miljoneid. Andero Laur vaatab tulevikku optimismiga
2
Saated
  • 22.06.26, 10:41
Maakler näeb Tallinna lähivallas investoritele head võimalust
3
Uudised
  • 04.12.11, 14:02
Isamaalaste abil miljonäriks
4
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
5
Saated
  • 19.06.26, 06:15
Eluasemeturule tuleb pindu juurde. Risto Vähi: suvila tähendus on muutunud
Eluasemeturu hoonefond paisub. Tervikturg elavneb, ent unustage laialdane hinnatõus, pigem ees paistab tühjade majade fenomen.
6
Uudised
  • 22.06.26, 06:30
Välisresidentidest korteriostjate enamik on väljastpoolt Euroopa Liitu
Vaata, kuidas on korterihuvilistest välisresidentide struktuur muutnud 6 aastaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele