Töö Maarjamäe spordikompleksi ehitamisel
saab jätkuda, sest Tallinna linnapea Jüri Ratas ja Keskkonnaameti esindaja
leppisid FC Levadia presidendi Viktor Levadaga kokku väärtuslike puude
säilitamises.
Linnapea Jüri Ratase sõnul lepiti kokku kolme teise väärtusklassi kuuluva puu- seedermänd, tamm ja lehis - säilitamises, teatas linna pressiteenistus.
"Järgmisel nädalal pärast geodeetilise uuringu valmimist selgub, kas säilitada saab lisaks ka muid haruldasi puid, näiteks musta leppa ja tamme," ütles Ratas.
Vastavalt kokkuleppele jätkub esmaspäeval staadioni ehitus. Rajatavasse treeningbaasi tuleb valgustuse ja soojendusega kunstmuruväljak, täismõõtmetega naturaalmuruga väljak ning väiksemad laste treeninguväljakud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Viktor Levada avaldas heameelt kokkuleppe sõlmimise ning ehitustegevuse jätkumise üle ning ütles, et klubi teeb maksimumi, et piirkond saaks vajaliku kõrgetasemelise spordiobjekti.
FC Levadia on ühtlasi lubanud anda 0,5 miljonit krooni Lillepi pargi rekonstrueerimistöödeks ning investeerib miljon krooni staadioni haljastusse ja veesilma.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Ülemiste City unikaalne asukoht, kus piltlikult öeldes kohtub Eesti Euroopaga ja vastupidi, on muutnud piirkonna nii kohalike kui rahvusvaheliste ettevõtete tõmbekeskuseks. Lähiaastate ambitsioonikad arenguplaanid suurendavad linnaku mõju ja tähtsust mitte ainult majanduses, vaid üha enam ka kohalike elanike ja väliskülaliste jaoks. Samuti algas äsja esindusliku Eesti botaaniku ja ökoloogi Viktor Masingu järgi nime saanud ärihoone ehitus.