Malaisia suurima osariigi Sarawaki valitsus
alustas massilist internetiseerimist ning hakkab pakkuma tasuta WiFi
ühendust.
Kui praegu on internet kättesaadav vaid 1,3% elanikkonnast, siis edaspidi on see WiFi side kaudu kättesaadav kõigile vastava varustusega arvuti omanikele, kirjutas postimees.ee. Osariigi peaminister Tan Sri Abdul Taib Mahmudil on plaan internet kahe aastaga viia vähemalt pooltesse kodudesse.
Kuigi internetti hakatakse pakkuma tasuta, on valitsusel plaanis seda teha vaid esimesel kahel aastal, edaspidi loodetakse leida sobiv ja kõiki osapooli rahuldav hind.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eesti ärikinnisvara ei tähenda enam ainult ruutmeetreid. Edu määravad kvaliteet, paindlikkus ja ruum, mis toetab inimeste töö- ja loomevõimet. Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov kirjutab, kuidas just sellist ruumikogemust kannavad kolm uut hoonet Fahle linnakus: Katel, Vasepada ja Portaal.