Seltskonnadaam Anu Saagim pole silmapaistev mitte ainult kollase ajakirjanduse veergudel, vaid ka Harju- ja Saaremaa kinnisvaraäris, kirjutab Eesti Päevaleht.
2005. aastal teenis üks Saagimiga seotud firma, OÜ Woodhill, kinnisvaramüügiga üle 6,5 miljoni krooni kasumit. Woodhilli nõukogus on ka Saagimi abikaasa, kuulus disainer Ristomatti Ratia - firmale kuulub praegu neli kinnistut Harjumaal Jõelähtme, Anija ja Rae vallas.
Teise firma, Fine Timber OÜ omanduses on kümneid hektareid maatulundusmaad ja pisut ärimaadki Orissaare vallas Laheküla, Liigalaskme ja Orinõmme külas ning ettevõte on mitu aastat soomlastele vahendanud kinnisvara Saaremaal – seal, kus Saagimil endalgi suvekodu on.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele