Läti telekomigrupil Lattelecomil on suured
plaanid Venemaal.
Eelmisel aastal sõlmisid Lattelecom ja Vene telekommunikatsioonifirma Synterra lepingu ehitada kiudoptiline kaabel Läti ja Venemaa vahel, vahendas BBN.
Kaabel peaks valmima juba sel aastal ning Läti telekomifirma kliendid saavad hakata kasutama turvalisemat ja kiiremat kommunikatsioonikanalit ida suunas.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Eelmisel aastal alustas Lattelecom koos Vene operaatoriga Golden Telecom kommuniteenuste osutamist äriklientidele Balti riikides, Skandinaavias ja Venemaal.
Venemaale tehakse suurim hulk Lattelecomi rahvusvahelistest kõnedest. Näiteks selle aasta jaanuaris kulutasid Lattelecomi kliendid kokku peaaegu miljon minutit Venemaa kõnedele.
Teised populaarsemad sihtkohad väliskõnedele olid Suurbritannia, Ukraina, Saksamaa ja Leedu.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.