Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Lutheri kvartal peaks valmima õigeaegselt
Uude Lutheri elamukvartalisse sadakond
korterit müünud Ober-Hausi Kinnisvara Eesti tegevjuhi Peep Vooro kinnitusel ei
tohiks reedel AS Eesti Ehituse üles öeldud töövõtuleping projekti
valmimistähtaega mõjutada.
"Arendajal võtab uue ehitaja leidmine veel natukene aega, kuid seni tehtud töö on graafikust isegi mõnevõrra ees ja praeguse info kohaselt korterite valmimine edasi ei lükku," vahendas Vooro sõnu Eesti Päevaleht Online.
Oma maja ehitamine on paljude eestlaste unistus, mis varem või hiljem esile kerkib. Kuid unistusest üksi ei piisa – vaja on teadmisi, rahalist paindlikkust ja julgust võtta vastutus. Kui kinnisvarahinnad on kõrged ja valmislahendused ei vasta ootustele, küsivad paljud pered: kas on võimalik ehitada maja odavamalt, ent siiski kvaliteetselt?