Riia kalleim korter maksab 1,09 miljonit latti ehk 24,4 mln krooni, vahendas BBN.
Kinnisvaraekspertide sõnul on Läti kinnisvaraturg ülehinnatud. Eelmise aasta teisel poolel oli müügis palju korterid, mille hind ületas miljoni dollari piiri. "Korterite hinnad Riias ja Jurmalas on jõudnud uskumatult kõrgele tasemele ja sellel puudub majanduslik põhjendus," ütles Ilmars Vamzis DnB Nord pangast.
Samal ajal arvavad maaklerid, et Riias võib korteri eest küsida palju rohkem kui miljon latti. "Kui hinnad ületavad Moskva korterite hinnad, siis võime alles rääkida ebamõistlikult suurtest hindadest," ütles Liga Plaude Vestabaltist.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele