• 16.03.07, 14:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Stora Enso ja Neste töötavad välja uudset biokütuse tootmise viisi

Metsakontsern Stora Enso alustas koostööd Neste Oiliga, et töötada välja viis, kuidas toota uue põlvkonna biokütust.
Näidistootmine viiakse läbi Stora Enso tehases Soomes Varkausis ja tootmist kavatsetakse alustada 2008. aastal, vahendas Stora Enso teadet Rootsi päevaleht Svenska Dagbladet.
Tootmise alustamine läheb ettevõtetele hinnanguliselt maksma 14 miljonit eurot ehk umbes 220 miljonit krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 11:34
Kaev ei sünni joonlauaga, sest maa all paneb asjad paika loodus
Kaevumeister Tarmo Hälvin ütleb, et maa all ei tööta miski joonlaua järgi. Ühel kinnistul tuleb vesi kätte viie meetri pealt, kõrvalkrundil võib sama tulemuse nimel kaevata poole sügavamale. Just ettearvamatus on see, miks salvkaevude rajamisel ei määra töö mahtu ainult rõngaste arv või augu sügavus, vaid pinnas, veesooned ja kogemus oskus seda kõike lugeda.

Hetkel kuum

Ingvar Allekand (vasakul) Äripäeva kinnisvarakonverentsil moderaatori, Aigar Vaigu küsimustele vastamas.
Saated
  • 15.05.26, 08:30
Maaklerid panid paika eestlaste suvekodude hinnapiiri: otsitakse kuni 130 000 euroni
Sarikapeolised hoos.
Uudised
  • 15.05.26, 12:15
Galerii: Scandium võttis Mustamäe megaarenduse 15-miljoniliselt hoonelt sarikapärja
Restate´i kinnisvaraanalüütik Julia Linde laseb maksuküüru kaotamise kiidetud mõjust õhu välja.
Uudised
  • 20.05.26, 13:00
Vaheda aususega. Julia Linde: Uusarenduse „uus“ ei ole enam iseseisev müügiargument
See on reljeefne. Vaata, milline kuristik haigutab Tallinna uusarenduste, järelturu ja veneaegsete korterite ruuduhindades!
Tallinna linnaplaneerija Oliver Alver analüüsib erinevaid arendajate tüüpe.
Uudised
  • 14.05.26, 06:15
Linnaplaneerija: On päris arendajad, paberil arendajad ja pensionifondi mehed
Tallinna linnaarhitekt Andro Mänd näeb Tallinna kikilipsukujus potentsiaalset trumpi ja edulugu.
Uudised
  • 15.05.26, 06:00
Arendaja ja ametnik, pange tähele! Tallinna linnaarhitekt: pealinna kikilipsukuju on ju puhas boonus
See puudutab igaüht. Tallinna suure ringtee algne idee on ära lörtsitud. Mänd: Need on nagu veresooned, mis lupjuvad ja lupjuvad
Esimeses etapis valmis Marienholmi poolsaarel viis hoonet kokku 50 korteriga.
Uudised
  • 19.05.26, 11:40
Nooditabaja: Scandium käivitab Marienholmi uue etapi. Vaata, mis sinna tuleb!
Ehitajad, arendaja otsib, kes Teist selle valmis teeks
Kasvuruumi on ees küll ja veel.
Uudised
  • 18.05.26, 06:15
Summuse rahaveski kogub pöördeid: I kvartal lisas müügitulu ja puhaskasumit
Aavo Koppel: laienemine Poola turule on täitnud oma eesmärki
Business Arena Baltics 2026 näitas selgelt, et sektori järgmine arenguhüpe ei sõltu ainult suurtest strateegilistest otsustest, vaid ka sellest, kui sujuvalt toimivad igapäevased tööprotsessid.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele