• 27.03.07, 12:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Alcatel-Lucent sai hiigeltellimuse

Pransuse-USA mobiilitootja Alcatel-Lucent sai Ameerika mobiilioperaator Verizon Wirelessilt 6 miljardit dollarit (71 miljardit krooni) väärt tellimuse.
Kolmeaastase lepinguga ostab Verizon Wireless Alcatel-Lucentilt võrguriistvara, tarkvara ja teenuseid. Sellega on Alcatel-Lucent jätkuvalt Verizon Wirelessi suurim võrguriistvara tarnija, kirjutas Rootsi majandusportaal di.se.
Prantsusmaa telekommunikatsioonifirma Alcatel ostis ühendriikidest pärit väiksema konkurendi Lucent Technologies möödunud aasta kevadel. Koos ulatub firmade aastatulu umber 25 miljardi dollarini.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele