• 03.04.07, 11:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Bussijaama naabrusse kerkib hotell

Tallinna linnavalitsus algatab linna bussijaama lähedal, Jakobi tn 28 asuva kinnistu detailplaneeringu koostamise. Kinnistule on plaanis ehitada hotell.
Detailplaneeringu koostamise eesmärk on muuta kinnistu sihtotstarvet ning määrata ehitusõigus ja krundi kasutamise tingimused kuni 8korruselise majutushoone ehitamiseks, teatas linna pressiteenistus.
Jakobi, Juhkentali ja Odra tänava vahel asuva kinnistu suurus on 0,2 ha ning maakasutuse sihtotstarve äri- ja elamumaa. Krundil paikneb ühekorruseline arhitektuurselt väheväärtuslik hoone.
Jakobi tn 28 kinnistu paikneb tiheda liiklusega transpordisõlmes. Kontaktvööndis domineerivad kaubandus-teenindusettevõtted.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.01.26, 16:34
Kuidas anda vanale hoonele uus elu – arhitektide vaade kasutusotstarbe muutmisele
Hooned on nagu inimesed, nemadki saavad kord vanaks. Kuidas anda vanale hoonele uut hingamist, sellest räägivad Kontsept Arhitektuuribüroo arhitektid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele