Saksa odavkaupluste kett Lidl on küll
Baltimaadesse laienemise plaani katki jätnud, kuid ei suuda Leedus kokku ostetud
krunte kuidagi maha müüa.
Leedu eri linnades ostis Lidl kokku 28 kaupluste ehitamiseks sobivaid maatükki, kokku 28,8 hektari jagu, vahendas postimees.ee. Uuesti maha müüa on õnnestunud neist vaid seitse, sealhulgas neli krunti Vilniuses, Kaunases ei ole ostjaid leitud ühelegi neljast maatükist.
Kuigi Lidli plaan Baltikumis kanda kinnitada tundus ehtne, on kritiseerijad väitnud, et keti kava oli siin algusest peale vaid kinnisvaraga kergesti raha teenida.
Lidli Eestis ja Lätis asuvad kinnistud ostis mullu Tallinna Kaubamaja oma Selveri keti laiendamiseks.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Pakkumisele on tulnud Harku vallas, Vääna külas paiknev ärimaa krunt, mis asub vahetult Vääna–Keila-Joa maantee ääres ning pakub head nähtavust ja ligipääsu. Tegemist on asukohaga, kus Tallinna lähiümbruse laienemine ja ettevõtete kasvav ruumivajadus on juba käivitanud selge kasvutrendi – piirkonda on lisandunud mitmeid uusi äri- ja tootmishooneid.