Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Suitsuanduri müük pole suurenenud
Kuigi tänavu on tulekahjudes inimesi
hukkunud ja päästeamet korraldas suitsuanduri tutvustuse kampaania, pole neid
kauplustest rohkem ostma hakatud.
Päästeamet korraldas 19. veebruarist 1. aprillini teavituskampaania "Suitsuandur päästab elusid", et tutvustada suitsuandurit kui üht lihtsamat ja odavamat elupäästjat, kirjutas Järva Teataja.
Aasta esimestel kuudel on suitsuanduri vajalikkusest palju juttu teinud ka meedia, sest tulekahjudes on elu kaotanud erakordselt palju inimesi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Suitsuandurite müüjad Paides kinnitavad, et müük pole sellest hoolimata suurenenud.
Kustutaja müügiesindaja Paides Harivald Reim selgitas, et ostetakse keskmiselt üks suitsuandur päevas ja nii juba pikka aega.
Pärnu kinnisvaraturg näitab taas kasvumärke – tehingute arv on suurenenud ning lähiaastatel jõuab turule mitu uut arendusprojekti. Euribori stabiliseerumine on ostjate huvi elavdanud, kuid samal ajal on kasvanud ka nende ootused. Kui varem mängis otsuse tegemisel olulist rolli eelkõige ruutmeetri hind, siis nüüd hinnatakse üha enam kodu funktsionaalsust, elukeskkonna kvaliteeti ja asukohta. Traditsiooniliselt hinnatud rannarajooni kõrval kogub tähelepanu ka kiiresti arenev jõeäärne piirkond.