Kõige enam probleeme on Euroopa Liidus Hiina mänguasjade, elektriseadmete, mootorsõidukite, valgustusseadmete ning kosmeetikatoodetega, selgus Euroopa Komisjoni uudiskirjast.
Peaaegu pooltel ohtlikest tarbekaupadest teatatud juhtudel oli päritolumaaks märgitud Hiina (440 juhtumit, 48 protsenti).
Ohtlike kaupade peamised ohukategooriad olid vigastuste või elektrilöögi saamise oht, tuleoht, lämbumisoht ja keemilised ohud.
Kõige enam sai komisjon teateid ohtlike kaupade avastamise kohta Saksamaalt (144 teadet), Ungarist (140 teadet) ja Kreekast (98 teadet).
Seetõttu on komisjon tihendanud tooteohutusalast koostööd Hiinaga, arvestades ka asjaolu, et Hiina on kiiresti tõusnud üheks suuremaks tarbekaupade Euroopasse eksportijaks.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele