• 30.04.07, 17:55
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kivisõja tagajärgede likvideerimine läheb Tallinnale kalliks maksma

Tallinna tänavapuhastustöid teostavad lepingupartnerid on ajavahemikul neljapäevast tänaseni koristanud kokku 335 403 krooni eest, tänavavalgustust on lõhutud 360 000 krooni väärtuses.
Tallinna teedel hooldusremonti teostava Tallinna Teede AS hinnangul on tänavasillutistele, äärekividele ja müüritistele tekitatud kahju 646 500 krooni ulatuses, teatas Tallinna pressiteenistus.
Tänavapuhastusfirmad koristasid sõiduteedelt ja parkidest purustatud akende reklaamtahvlite, ühistranspordi peatuste jäänuseid ja autoklaaside kilde.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Rüüstatud kaupluste juurest koristati suuremõõtmelist olmeprügi nagu põlenud arvuteid, televiisorid ja muid lõhutud esemeid.
Vanalinna ja kesklinna tänavatelt korjati kokku kive, pudeleid ja muud viskematerjali. Ära veeti põlema süüdatud prügikastid ja tööde lõppfaasis pesti ka tänavad.
Esialgsete arvestuste kohaselt kulub Tallinna kommunaalametil massirahutuste tagajärgede likvideerimiseks kokku 1 352 766 krooni.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele