• 30.04.07, 18:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pronkssõdur on taas püsti

Tallinnas kaitseväe kalmistul avati äsja kõigile vaatamiseks Tõnismäelt reede varahommikul teisaldatud pronkssõduri monument.
Täna toodi kaitseväe kalmistule Filtri teel vaid monumendi pronksist osa.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.02.26, 09:22
Anna oma ärile hoogu Ülemiste Citys – Tallinna uues linnasüdames
Ülemiste City unikaalne asukoht, kus piltlikult öeldes kohtub Eesti Euroopaga ja vastupidi, on muutnud piirkonna nii kohalike kui rahvusvaheliste ettevõtete tõmbekeskuseks. Lähiaastate ambitsioonikad arenguplaanid suurendavad linnaku mõju ja tähtsust mitte ainult majanduses, vaid üha enam ka kohalike elanike ja väliskülaliste jaoks. Samuti algas äsja esindusliku Eesti botaaniku ja ökoloogi Viktor Masingu järgi nime saanud ärihoone ehitus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele