Öösel vastu reedet, kui Tallinna kesklinnas laamendasid Pronkssõduri teisaldamise vastased, visati sisse Edgar ja Vilja Savisaare Nõmme-kodu teise korruse aken.
«Mis ma oskan kommenteerida. See kivi visati esimesel ööl,» ütles Vilja Savisaar Ekspressile. Samuti ütles Savisaar Ekspressile, et ei oska midagi kommenteerida riigi kohta, kus tal pole isegi enda kodus turvaline.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele