Ehitus Service'i tegevjuht Mart Vau ütles
aripaev.ee-le, et nende Ukraina turu vallutamise plaan ei ole veel sugugi nii
kindel, kui kohalik meedia kirjutab.
"Teada ei ole veel konkreetset summat, mis Ukrainasse investeeritakse," kommenteeris ta väidet nagu oleks plaanis Ukrainasse paigutaga 20 miljonit USA dollarit.
Ehitus Service'i suurim omanik on Rootsi investeerimispank Askembla, millele kuulub 60 protsenti firmast. Vau märkis, et laienemiseks vajaliku raha saamiseks probleeme pole. "Meisse usuvad nii investorid kui ka pangad," möönis ta.
Lisaks märkis Vau, et 2008. aasta lõpuks on plaanis Leedus avada 5 kauplust.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.