• 16.05.07, 11:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Välismaal helistamine muutub odavamaks

Euroopa Parlament kiitis eile heaks riikidevaheliste mobiilikõnede hinna piiri eelnõu, mis muudab rahvusvahelised kõned euroliidus oluliselt odavamaks.
Kui seni tuleb Euroopa riikidest mobiiliga koju helistades arvestada keskmiselt üheeurose ehk 15,6-kroonise, kohati aga koguni 12-eurose (187-kroonise) minutihinnaga, siis nüüd on kavas seada kõigile mobiilioperaatoritele ühtne ja turuhindadest tunduvalt madalam roaming-teenuse hinna ülempiir, kirjutas Postimees.
Eile europarlamendis saavutatud kokkuleppe kohaselt kujuneb uue regulatsiooni kehtimise esimesel aastal kõnehinna ülempiiriks 49 eurosenti (7,7 krooni) minut ning vastuvõetava kõne vahendamisel ei tohi küsida rohkem kui 24 senti (3,8 krooni) minuti eest. Järgneva kahe aasta jooksul alaneb kõnehinna ülempiir 46 ja 43 eurosendini (7 ja 6,7 krooni) ning kõne vastuvõtmise hind vastavalt 22 ja 19 eurosendini (3,4 ja 2,9 krooni).

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.10.25, 09:00
Sossi mäele kerkiv Eesti esimene puitkõrghoone murrab nii ehitus- kui ohutusmüüte
Oktoobris peetakse Sossi mäel sarikapidu, sest Eesti esimene puitkonstruktsiooniga kõrghoone hakkab valmima.

Hetkel kuum

LVM Kinnisvara tegevjuht Ingmar Saksing on juba aastaid eelistanud nö hoida käsi taignas - nii tajud olukorra reaalsust vahetult.
Uudised
  • 06.10.25, 06:45
Elukondlik üüriturg ägab ühe raske puuduse all
Üle 125-aastase ajalooga tööstuskvartalit arendatakse 15-minuti linna põhimõttel. (Visuaali autoriõigused: Endover).
Uudised
  • 09.10.25, 10:33
Galerii: Endover rajab Voltasse 2 kõrghoonet
Restate´i nõukogu liige Ardi Roosimaa näitab, millal ja milistel tingimustel tuleb büroohooned ümber ehitada.
Uudised
  • 08.10.25, 11:41
Roosimaa: kättesaadavus ei tähenda, et korter Toompeal peab maksma sama palju, kui Maardus
Muudaks büroohoonete otstarvet? Roosimaa: kui võrrelda vanemaid B ja C objekte ja uuemaid A klassi büroohooneid, siis võib juhtuda, et vanem objekt on isegi paindlikum. Poliitikud ja ametnikud - siin on Teile mitu mõttekohta!
Eesti pank hoiatab kurjakuulutavate arengute eest: riskid ärikinnisvaras kuhjuvad
Uudised
  • 10.10.25, 11:00
Eesti pank hoiatab kurjakuulutavate arengute eest: riskid ärikinnisvaras kuhjuvad
Selgus Tallinna uute kodude müügi esikolmik
Uudised
  • 07.10.25, 12:15
Selgus Tallinna uute kodude müügi esikolmik
Narva Vanalinna Lasteaed
TOP
  • 01.10.25, 06:30
Arhitektuuribüroode TOP 88: lipukirjaks on kasumlikkuse kasv
Vaata, kuidas Sinu konkurendil läks! Rivis käibed, kasumid ja omanikud.
SEB eraklientide divisjoni juht Sille Hallang.
Uudised
  • 07.10.25, 06:00
Senine kinnisvaraturu aktiivsus lähitulevikus Eestis ei jätku
Peamiste kodulaenuvõtjate arv vanuses 24-45 väheneb. Vaata, millal ja kui palju!
Eesti esimese puitkõrghoone ehitus Fahle kvartalis.
  • ST
Sisuturundus
  • 09.10.25, 09:00
Sossi mäele kerkiv Eesti esimene puitkõrghoone murrab nii ehitus- kui ohutusmüüte

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele