Viimaste nädalate jooksul on Läti kinnisvaraturg tänu valituse tegevusele ja ideedele tuure maha võtnud, mis loodetavasti alandab ka inflatsiooni.
Kinnisvaraturul on pakkumiste arv kahekordistunud, samas on osad hinnad kergelt langenud, vahendas BBN. "Need on murettekitavad trendid, mis näitavad, et tulevikus võivad toimuda drastilisemad muutused," ütles Parkhausi kinnisvaraarendaja Ugis Stipnieks.
Läti valitus hakkas inflatsiooni just siis ohjeldama, kui kinnisvaraturg hakkas stabiliseeruma. Eksperdid on ka varem sellele tähelepanu pööranud, kuid keegi ei kuulanud neid.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele