Viimsis, Meriväljal ja Mähel toimus täna hommikul laiaulatuslik elektrikatkestus, mis veel kella poole ühe ajal polnud likvideeritud. Piirkonnas on häiritud ka mobiiltelefoniga helistamine.
PM Online’i helistanud Haabneeme elaniku sõnul kadus vool kella kaheksa paiku hommikul. Eesti Energiast lubati küll elektriühendus peagi taastada, ent seda on järjest edasi lükatud. Kella poole ühe ajal voolu veel ei olnud.
Elektrikatkestuse tõttu suletud ka kauplused ja mobiilsidelevis esineb auke. Mõnel pool seiskus ka korterite veevarustus, kuna majade kõrgematel korrustel kadus veesurve.
Eesti Energia rikketelefonist kinnitatakse, et seal ollakse teadlikud Viimsi, Merivälja ja Mähe piirkonnas toimunud elektrikatkestusest, mille põhjuseks on alajaama automaatika ja võimsuslüliti rikete kõrvaldamine.
Elektrikatkestuse piirkonnas valitsevad pealtnägijate sõnul evakueerimismeeleolud. Kuna poed on seal kinni, siis on tormanud suur hulk inimesi Pirital asuvasse Selverisse tagavarasid täiendama.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Megadiili võrmefiguur EfTEN Capitali juht Viljar Arakas tunneb rõõmu.
Uudised
  • 05.08.26, 09:13
Eesti kinnisvarahaid ostsid Riias 42000-ruuduse kaubanduskeskuse
Viljar Arakas: On heameel tõdeda, et taaskord on suuremahulise kinnisvaraobjekti ostuks kogunenud peamiselt Eesti investorid
Fotol on Tõnu Toompark ja Karin Vinkel võtsid teemad osadeks hoo ning lustiga.
Uudised
  • 06.08.26, 14:06
Eksperdid: kinnisvarainvesteering ja flippimine pakuvad võimalusi, aga ära armu sellesse
Antud piirkonnas arhitektuurselt ja linnaruumiliselt probleemne Solarise Keskus püstitati 2009. aastal Estonia teatri ja Eesti Panga ning Teatri väljaku lähistele. Värske juht püüab seda keskust päästa. Kas see õnnestub, näitab aeg.
Saated
  • 10.08.26, 06:15
Kroonilises kahjumis Solarise värske juht: “Keskuse väärtus on tegelikult suurem, kui praegu paistab”
Kahjumis tammuval ettevõttel on kaelas kümnete miljonite eest laenukohustisi
City24.ee portaalijuht Karin Noppel-Kokerov osutab turukurioosumile.
Uudised
  • 06.08.26, 06:15
Üürileandjad küsivad Tallinnas ja Tartus eriti krõbedat hinda
Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm vaatab tulevikku optimismiga.
Uudised
  • 10.08.26, 10:44
Tallinna suurima linnaosa arendaja kaotas raskelt kasumit, ent ambitsioon kannustab
Möödunud aasta võrdlusbaasi mõjutas maadiil
Hooned kerkivad. Hoonete projekti arhitektuurse lahenduse on loonud ARS Projekt.
Uudised
  • 10.08.26, 11:13
Leedu investorid panid Endoveri võlakirjadele käpa peale
Vaata galeriist, kuidas arendus välja hakkab nägema
Remicon OÜ juhatuse liige Alex Roost on riiklikult tunnustatud kinnisvara korrashoiu ekspert ning kutseline kinnisvarahaldus- ja hooldusjuht (tase 6).
Uudised
  • 07.08.26, 08:00
Korteriühistute valus dilemma: kokkuhoid või kulude edasilükkamine?
Millest koosneb hoone pikaajaline remondikava? Mida tuleb laenu võtmisel võrrelda? Mida märkab kogenud haldur? Millest koosneb tark kokkuhoid?
Franklini tehniline juht Justin Clapperton, WHAT IF & Franklin asutaja ja tegevjuht Maria Freimann, WHAT IF & Franklin kaasasutaja ja partner Juhan Kangilaski ning Franklini AI-arendaja Richard Henry Lao.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele