• 22.05.07, 13:54
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Starman näitab taas Neloneni

Tänu Soome telekanali Nelonen edastusõiguste kehtimahakkamisele Eestis lülitas Starman täna kanali tagasi oma võrku.
Starmani teatel hakkavad Neloneni nägema kõik ettevõtte Tallinna peajaamaga ühendatud piirkonnad. Seega lisandub telekanal kõikide Tallinna, Harjumaa ja Rapla Starmani klientide programmivalikusse, teatas ettevõte.
Starmani kommunikatsioonijuhi Timo Hartikaineni sõnul on asjaolu, et Nelonen Eestis edastusõiguse hankis, heaks üllatuseks paljudele Eesti televaatajatele. "Lülitasime autoriõigustega seotud õigusaktide muutumise tõttu Neloneni oma võrgust välja kaks kuud tagasi. Õnneks ei möödunud liiga kaua aega kuni kanal oma programmi Eestis edastamiseks vajalikud protseduurid ette võttis," rääkis Hartikainen.
Ettevõtte teatel võetakse lähiajal otsused vastu ka teiste Starmani võrkude osas. "See, milliste võrkude kliendid peale Tallinna peajaamaga ühendatute lähitulevikus Neloneni nägema hakkavad, selgub juba lähipäevil," ütles Hartikainen.

Artikkel jätkub pärast reklaami

AS Starman on Eesti suurim kaabellevivõrgu baasil televisiooni-, interneti- ja telefoniteenust pakkuv ettevõte. Starmanil on kokku üle 130 000 digi- ja analoogtelevisiooni kliendi. AS Starmani aktsiad on kaubeldavad Tallinna Börsi põhinimekirjas.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
2
Uudised
  • 05.12.25, 10:31
2 galeriid: Scandium pani Mustamäe megaarenduse 15-miljonilisele hoonele nurgakivi
Vaata, mis seal toimus ja mis sinna tuleb!
3
Uudised
  • 05.12.25, 11:33
Efteni juht tegi ülevaate kõige riskantsematest võlakirjadest. "Võlakirjainvestor peabki ainult riskidele keskenduma"
Vaata, mis on ohukoht aastal 2026
4
Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
5
Uudised
  • 05.12.25, 11:27
Kriisiuuringute keskuse juht kritiseerib aeglast varjendite ehitust: me elame nagu Monacos
6
Uudised
  • 05.12.25, 12:38
Ülemistest hakkab kujunema eraldi linnaosa

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele