Seoses Dmitri Ganini tapmise uurimisega otsisid keskkriminaalpolitsei töötajad eile õhtul Tallinnas asuva Woodstocki baari.
Põhja ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Gerrit Mäesalu sõnul toimus läbiotsimine prokuröri loal, kirjutas postimees.ee.
Pubist viidi kaasa kriminaalmenetluse jaoks olulisi esemeid. Mida täpselt, pressiesindaja ei täpsustanud. Lisaks viidi keskkriminaalpolitseisse neli inimest, kellest üks kuulati tunnistajana üle.
Ganini peksmises kahtlustatavatena on vahi all punkarid Janek ja Jaak. Ganini tapmises kahtlustatavaid praegu ei ole, lisas Mäesalu.
Punkarid olid rahutuste ööl seltskonnas, kes Woodstocki baari märatsevate huligaanide eest kaitsesid.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele