• 25.05.07, 12:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rootsi avab saatkonna virtuaalmaailmas

Rootsi kavatseb avada saatkonna virtuaalkeskkonnas Second Life.
Skype'i tegevjuht ja kaasasutaja Niklas Zennströmi sõnul on virtuaalsetes maailmades vaatamata väiksemale kasutajate arvule sotsiaalne interaktiivsus märksa sügavam kui muudes internetikeskkondades.
"Sellistes keskkondades nagu Second Life veedavad inimesed mitmeid tunde oma päevast ning toovad aktiivselt uusi komponente sellesse keskkonda. Näiteks Rootsi kavatseb asutada Secondi Life'i oma saatkonna. Selliseid asju juhtub tegelikult kogu aeg ja selles pole midagi uut," rääkis Zennström Financial Times'ile antud intervjuus.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Zennström usub, et järgneva kümne aasta jooksul arenevad virtuaalmaailmad tugevalt edasi.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 11:00
Liftid viiekorruselistes majades ja naabruskondlik lähenemine: Tallinn otsib kortermajade renoveerimisel uusi lahendusi
Seekordses saates “Kõik ärikinnisvarast” räägime liftidest, kortermajade renoveerimisest ja sellest, kuidas parandada elukeskkonda tervete hoovide ja naabruskondade kaupa, mitte ainult ühe maja piires. Stuudios on Kone Balti riikide müügidirektor Peeter Leet ning Tallinna linna juures tegutseva SOFTacademy pilootprojekti juht Kadri Auväärt.

Hetkel kuum

Vektori jõuõlaks teiste sarnaste arenduste kõrval on kvaliteet.
Uudised
  • 22.04.26, 10:40
Pindi ja Nordecon müüvad Vektori elu- ja äripindu. Ent sellel arendusel on oluline eelis
Hoone arendajal pole põhjust nutta - selle hoonega ollakse pikas plaanis võidus
Arendajad, uus seadus täpsustab, millal tuleb järgida müra piirväärtust ja millal sihtväärtust
Uudised
  • 20.04.26, 06:00
Arendajad, uus seadus täpsustab, millal tuleb järgida müra piirväärtust ja millal sihtväärtust
Olulisemad muudatused puudutavad just planeerimismenetlust
Uus Maa juht Argo Pillesson.
Uudised
  • 24.04.26, 11:27
Pealinnas on 3 alahinnatud kinnisvarapiirkonda, mille hind tõusma hakkab
Merko rajab Kristiinesse uue elukvartali
Uudised
  • 21.04.26, 15:01
Merko rajab Kristiinesse uue elukvartali
Kui tehinguga seotud lisakulud vähenevad, aitab see tuua turule inimesi, kes muidu jääksid veel ootama, märgib LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing.
Uudised
  • 20.04.26, 11:51
Turuergutamine: LVM ja SEB katsetavad 0-eurost notarikulu ja laenulepingut
Suurettevõtja ja mullusuvise linnapea kandidaadi Urmas Sõõrumaa sõnul on Tallinn oma pargialadega veel Põhjamaade või Saksamaa tasemest kaugel.
Saated
  • 23.04.26, 09:57
Vestlus Sõõrumaaga: Tallinnas tuleb viia autod maa alla ja jätta jalakäijad maa peale. Ent see on vaid asja 1 tahk, neid on veel
Mis on linnaruumis out ja mis on in? Mida on ühist Tasinkil, Vektoril ja Metro Mustamäe tee arendusel?
Seileri Kvartali II etapi ehitustanner, siin peaksid majad valmima aasta pärast. Taamal laiub Pärnu linnasüda.
Uudised
  • 17.04.26, 12:32
Siin on muljet magusalt! Pärnu uusarendus nihkub mererannast jõekaldale. 4 nooblit galeriid
Nordeconi juhatuse liige Tarmo Pohlak: Nordeconi eesmärk on luua keskkond, kus on päriselt hea elada – mitte ainult täna, vaid ka pikemas vaates.
VAU Halduse haldusjuht Alex Talisainen rõhutab suure pildi nägemise olulisust. Siis jäävad korteriühistutel ootamatud ebameeldivad olukorrad olemata.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele