• 30.05.07, 09:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tõnis Palts asub koos pojaga veebis raha teenima

Tõnis Palts lubas investeerida Eesti internetiprojektidesse kaks miljonit krooni.
Suuremaks projektiks, millega Tõnis Palts ja tema poeg Andrus tegelema hakkavad, on juuli alguses avatav internetiagentuur Klikivabrik.ee. Kaasosanik on ka suhtekorraldusekspert Jaano Martin Ots, kirjutas Ärileht.
Klikivabrik on internetiagentuur, mille kaudu saab iga saidiomanik, blogipidaja või foorumimoderaator panna oma portaali raha teenima.
Klikivabrik.ee maksab saidiomanikele vastavalt selle külastatavusele ehk reklaamibänneri näitamiskordade arvule. “Tavaliselt arvutatakse hinda tuhande näitamiskorra pealt ning keskmiselt makstakse taolise külastatavuse pealt kaks kuni seitse krooni,” selgitab Andrus Palts.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele