Peipsi rannikule, üsna Tallinna linnapea Edgar Savisaare vastostetud Salusaare lähedale on varem maatüki ostnud ka kultuuriminister Laine Jänes.
"Ma ei teadnudki, et Savisaar mingi saare on ostnud. Lugesin sellest ka alles täna lehest," kommenteeris Jänes.
Oma krundi, millel pinda 1600 ruutmeetrit ja millel asub merekonteinerist ümber ehitatud endine vetelpääste hoone, ostis Jänes kaks aastat tagasi 300 000 krooni eest.
"Ostsin selle lihtsalt selleks, et saaksin kusagil vee ääres olla. Tegemist on suvilaga ja mingeid suuri plaane mul sellega ei ole," lisas ta.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
Tallinna kesklinnas asuv endine kohtuhoone aadressil Liivalaia tn 24 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
2
Saated
  • 10.08.26, 06:15
Kroonilises kahjumis Solarise värske juht: “Keskuse väärtus on tegelikult suurem, kui praegu paistab”
Kahjumis tammuval ettevõttel on kaelas kümnete miljonite eest laenukohustisi
3
Uudised
  • 11.08.26, 11:38
Jõudude liitmine: Liven ja Lumi Capital asuvad muutma eluasemeturgu. Realiseeruvad 7 tegurit
Uusarenduste turul koidab hinnalangus. Liven ja Lumi Capital panevad koostöös Tallinna bussijaama kõrvale püsti ühise üürimaja.
4
Uudised
  • 10.08.26, 11:13
Leedu investorid panid Endoveri võlakirjadele käpa peale
Vaata galeriist, kuidas arendus välja hakkab nägema
5
Uudised
  • 10.08.26, 10:44
Tallinna suurima linnaosa arendaja kaotas raskelt kasumit, ent ambitsioon kannustab
Möödunud aasta võrdlusbaasi mõjutas maadiil
6
Uudised
  • 11.08.26, 06:45
Muttik: Arendaja ei saa lähtuda ainult ehitusmaksumusest ja soovitud müügihinnast

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele