Arco Vara investorsuhete juht Heigo Metsoja
ütles aripaev.ee-le, et ettevõttel oli plaanis Bišumuiža projektist osa maha
müüa juba enne börsiletulekut.
"Nagu oli kirjas ka meie prospektis, sõlmisime projekti tingimusliku müügilepingu juba enne IPOt, 18. mail. Otsustasime müüa, kuna tingimused meile sobisid," selgitas Metsoja.
Arco loodab Linstow kui uue, väga kogenud partneri kaasamisega projekti luua lisaväärtust kõigile osapooltele.
Linstow on Norra juhtiv kinnisvaraarendaja, kelle projektide hulka kuulub ka Ülemiste kaubanduskeskus. Lisaks kuulub ettevõttele muu hulgas Baltimaade suurim hotellikett Reval Hotels, hulgaliselt kaubanduskeskusi Lätis ning luksuslaevu haldav ettevõte Royal Carribean Cruise Line.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse
tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?