Tele2 müüb oma tegevuse Portugalis
kohalikule telekomifirmale Sonaecom.
Müügist teenib Tele2 17,3 miljonit eurot ehk 270 miljonit krooni, kirjutas Rootsi majandusportaal di.se.
Tele2 pakub Portugalis tavatelefoni teenust ja lairibainternetti. Ettevõttel on kokku umbes 310 000 telefoniklienti ja ligi 12 000 internetiklienti.
2006. aastal oli Tele2 käive Portugalis ligi 51 miljonit eurot ehk 800 miljonit krooni. Firma aga teenis kahjumit - möödunud aasta maksude-eelne kahjum oli 8,3 miljonit eurot ehk 130 miljonit krooni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Tele2 ei paista Lõuna-Euroopas just kõige paremini minevat. Vähem kui kaks kuud tagasi müüs ettevõte ka oma tegevuse Itaalias.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tallinna keskseimasse piirkonda on müügile saabunud võimalustega objekt - Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib omanikku kinnistule aadressil Liivalaia tänav 24, mis oli varasemalt kasutusel aastaid kohtuhoonena.