• 17.07.07, 18:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tšetšeenias tehakse raha pabermajadega

Tšetšeenias on algatatud kriminaalasi seoses 1,5 miljardi rubla röövimisega võltsitud elamukompensatsioonide taotluste teel.
Tšetšeenia kriminalistid avastasid kohaliku prokuröri Valeri Kuznetsovi sõnutsi „terveid kvartaleid, mis eksisteerisid üksnes paberil", vahendas SL Õhtuleht Interfaxi.
Tehingus on kasutatud ligikaudu 4500 fiktiivset avaldust, milles paluti toetust purustatud majade eest. Iga avalduse peale maksti välja 350 000 rubla ehk umbes 154 000 krooni.
Taolisi eluasememahhinatsioone on Tšetšeenias esinenud varemgi. 2005. aastal oli ühes kriminaalasjas kaasatud üle 300 fiktiivset avaldust eluaseme kompenseerimiseks.

Artikkel jätkub pärast reklaami

2004. aastal aga algatati korterimahhinatsioonide osas 65 kriminaalasja.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele