• 21.07.07, 13:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kinnisvarafirma müüb Saaremaal eksklusiivset saart

Kinnisvarafirma Reval Kinnisvara müüb 2,5 miljoni krooniga eksklusiivsete vaadetega Linnumaa saart, mida rahvasuus kutsutakse Linnusita saareks, kirjutas Meie Maa.
“Tegu on kahtlemata eksklusiivse pakkumisega, kuna Saaremaal pole varem eriti saari müügis olnud,” lausus Reval Kinnisvara Saaremaa büroo kinnisvaraspetsialist Maile Kivimäe. “Samas ei ole hind väga soolane, sest Tallinnas maksab nii palju 2 või 3-toaline korter.”
Kuressaare puhkealast paari kilomeetri kaugusel asuva 4,8 hektari suuruse Linnusita saare eest küsitakse 2,5 miljonit krooni.
Maile Kivimäe sõnul on saar vastupidiselt arvatule kindla pinnasega ning isegi jaanuaritorm ei ujutanud seda üle. Lisaks on saarel olemas ka väike liivarannasiil.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Huvilisi saare ostuks on olnud, kuid seni pole ükski neist konkreetseks läinud. Saare suurim pluss on lisaks heale asukohale ka suurepärane vaade linna puhkealale, jahisadamale ja lossile.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Enimloetud

1
Uudised
  • 05.12.25, 11:33
Efteni juht tegi ülevaate kõige riskantsematest võlakirjadest. "Võlakirjainvestor peabki ainult riskidele keskenduma"
Vaata, mis on ohukoht aastal 2026
2
Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
3
Uudised
  • 05.12.25, 10:31
2 galeriid: Scandium pani Mustamäe megaarenduse 15-miljonilisele hoonele nurgakivi
Vaata, mis seal toimus ja mis sinna tuleb!
4
Uudised
  • 05.12.25, 11:37
Maa- ja ruumiameti peadirektor: äkki ei pea praeguses julgeolekuolukorras reeglid nii paindumatud olema?
5
Uudised
  • 05.12.25, 11:27
Kriisiuuringute keskuse juht kritiseerib aeglast varjendite ehitust: me elame nagu Monacos
6
Uudised
  • 04.12.25, 11:04
Kas kinnisvaraprognoosid tänavuse kohta pidasid paika?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele