• 24.07.07, 09:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Mobiilsidefirmad ei tunnista kõnelevi probleeme

Kuigi operaatorid toovad turule järjest innovatiivsemaid teenuseid, on kõige lihtsam teenus - helistamine - tihti häiritud, kui mitte võimatu, kirjutas Päevaleht Online.
EMT, Elisa ja Tele 2 lubavad, et Eesti on leviga kaetud 99 protsenti. Samas kinnitas Eesti Päevalehe kiire küsitlus, et viimastel kuudel kurdab üha enam inimesi järjest halveneva kõnekvaliteedi üle nii maal kui linnas.
Mobiilsidefirmade sõnul nad aga probleemi täheldanud pole. EMT avalike suhete juht Kaja Pino pakub, et põhjus võib seisneda hoonestuses, kus betoonseinad ja plastikaknad levitugevust vähendavad.
Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu toob põhjuseks lokaalsed ülekoormused: "Ilmselt ongi asi selles, et enamikul inimestel on mobiiltelefon, mida kasutatakse tihedalt," lausus Hiiepuu.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele