Tallinna-Narva maantee ääres, viis kilomeetrit enne Narva piiri Peeterristil tutvustab reklaamsilt uut Sininõmme elamurajooni ja pakub võimalust soetada sinna endale uus kodu.
Paraku on Sininõmme nii Narva kui ka ümbruskonna eestlaste jaoks tuntud kui kalmistu asukoht, kirjutas Eesti Päevaleht. Sõjajärgsel perioodil on kalmistute piirkond veelgi laienenud ja Sininõmme 300 aastat vana kalmistu kõrvale on tekkinud mitu korda suurem Riigiküla kalmistu.
Kinnisvaraarendaja pakutavad väljakutsuvate nimedega majaprojektid "Kopenhaagen", "Oslo", "Stockholm" ja "Helsinki" ei suuda tõrjuda kohalike kahtlust, et tegelikult pakutakse siiski kalmistukohti, seda enam, et kinnisvaraprojekti kodulehe-küljelt paistab kogu uue elamurajooni asukoht - otse kalmistute vastas üle tee.
Vaivara vallavanem Veikko Luhalaid sõnas, et nime kõla ja praegust tähendust kaaluti koos arendajaga hoolikalt ning otsustati siiski selle kasuks.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Viimased uudised

Uudised
  • 23.07.26, 16:16
Euroopa Keskpank jättis intressid tõstmata
Tulevik on energiahindade tõttu ebakindel
Uudised
  • 23.07.26, 13:47
Tuumajaama asukohaotsing liigub järgmisse etappi
Uudised
  • 23.07.26, 13:07
Arendajad Lätist: Seal on odavam. Ei, see on nõukanostalgia. Aga meie oleme seal juba ammu
Pildis on edulood, ebaõnnestumistest ei räägita
Börsiuudised
  • 23.07.26, 11:01
Bigbank paisutas laenuportfelli, ent poolaasta kasum kahanes
Uudised
  • 23.07.26, 10:54
Südalinna arhitektuuripärlisse kolib Rimi, kaasomanikuks on seal Toomas Tõniste
Renoveerimine läks maksma 0,5 miljonit eurot.
Uudised
  • 23.07.26, 10:26
Edaspidi saad aerofotosid vaadata 4 erineval moel
Uudised
  • 23.07.26, 06:30
Neutra Capital paisutas käivet, ent kaotas kasumis
Enamusomanik Kenneth Karpov: näeme selgelt, et ettevõtted ei otsi enam lihtsalt kontoripinda, vaid terviklikku töökeskkonda.
Uudised
  • 22.07.26, 16:31
Tallinn katkestas mahuka projekti Infortari tütarfirmaga

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele