• 27.07.07, 11:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Telia Sonera loobub LMT kasuks Lattelecomist

Telia Sonera nõustus neljapäeval Läti valitsuse plaaniga muuta osalust Lattelecomis ja LMTs.
Kokkuleppe kohaselt loobub Telia Sonera telekommunikatsioonifirma Lattelecom aktsiatest ja saab vastutasuks omale kogu mobiiltelefonifirma LMT, vahendas Rootsi päevaleht Dagens Nyheter Reutersi uudist.
"Oleme alati öelnud, et eelistame mõlema ettevõtte kogu aktsiapaki ostmist. Kuna aga valitsus sellele konkurentsinõuete tõttu eitavalt vastas, siis oleme rahul ka 100% LTM aktsiate omandamisega," ütles Telia Sonera Põhjamaade ja Baltikumi juht Kenneth Karlberg.
Seega loobub Telia Sonera tehingu käigus 49% Lattelecomi aktsiatest ning saab nende asemele osta kõik teiste omanike käes olevad LMT aktsiad: 28% Läti riigilt ja 23% Lattelecomilt.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele