Kütusefirma Neste Eesti langetas täna hommikul ühe krooni võrra bensiinide hindu, Neste eeskuju järgisid ka teised suuremad kütusemüüjad Statoil, Olerex ja Alexela, vahendas postimees.ee.
«Bensiini hind on langenud vaatamata asjaolule, et toornafta hinnad püsivad maailma kõigi aegade kõrgeima taseme lähedal,» ütles Olerexi turundusjuht Antti Moppel.
«Languse põhjuseks võib pidada turu seisukohta, et USA naftatehaste toodangumaht on piisav selleks, et tagada turu häireteta varustamine bensiiniga ka tarbimise kõrgperioodil,» lisas Moppel.
Eesti suurima tanklaketiga Alexela Oili bensiinijaamades maksab bensiin 95 samuti 13,50 krooni ja bensiin 98 14 krooni. Ka bensiin NITRO3000 maksab 14 krooni.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
Tallinna kesklinnas asuv endine kohtuhoone aadressil Liivalaia tn 24 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.

Hetkel kuum

Megadiili võrmefiguur EfTEN Capitali juht Viljar Arakas tunneb rõõmu.
Uudised
  • 05.08.26, 09:13
Eesti kinnisvarahaid ostsid Riias 42000-ruuduse kaubanduskeskuse
Viljar Arakas: On heameel tõdeda, et taaskord on suuremahulise kinnisvaraobjekti ostuks kogunenud peamiselt Eesti investorid
Arco Vara juht Rait Riim
Saated
  • 03.08.26, 11:17
Arco Vara juht: Lõuna-Euroopa inimesed võivad tuua Eesti kinnisvaraturule uusi ostjaid
See aasta on olnud meile järjekordne kasvuaasta, mille üle olen varjamatult uhke, rõõmustab Viljar Arakas.
Uudised
  • 31.07.26, 06:30
EfTEN rühib eesmärkide poole. Fond paisutas kasumit, portfelli ja üüritulu
Arakas: Konkurentidele ütlen, et tehke järele või makske kinni
Arco Vara juht Rait Riim.
Uudised
  • 30.07.26, 10:00
Arco Vara juht: pakkumine suureneb ja hinnad kasvavad
Arco Vara 2026. aasta esimese poolaasta müügitulu oli 4,32 miljonit eurot ning puhaskahjumiks kujunes 1,15 miljonit eurot.
See on alles algus.
Uudised
  • 31.07.26, 10:40
Galerii: Invego avas oma Riia arenduses sündmuskeskuse
Vaata, mis avamisel toimus ja kes seal olid
Ain Hanschmidt
Saated
  • 03.08.26, 11:28
Hanschmidt: me ei osta enam odavaid ettevõtteid, vaid otsime tõhusaid tegijaid
Uus-Järveküla (1) on üleni valmis, nüüd on plaanis Uus-Järveküla 2.
Uudised
  • 31.07.26, 10:23
EfTEN teeb Invegosse rahasüsti
Franklini tehniline juht Justin Clapperton, WHAT IF & Franklin asutaja ja tegevjuht Maria Freimann, WHAT IF & Franklin kaasasutaja ja partner Juhan Kangilaski ning Franklini AI-arendaja Richard Henry Lao.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele