• 08.08.07, 11:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Välismaalased saavad tulevikus Ukrainas maad osta

Ukraina valitsus on teinud ettepaneku lubada tulevikus võõramaalastel maad osta.
Seaduseelnõu heakskiit tooks kaasa tõenäoliselt suurema maaostu soovi ning võib põhjustada hindade tõusu, vahendas BBN.
Võttes arvesse, et põllumajandusliku maa müügikeeld võidakse riigis aastal 2008 tühistada, lõikaksid uuest seadusest arvatavasti kasu eelkõige maa kokkuostuga tegelevad suurärimehed ja spekulandid.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele