• 09.08.07, 17:55
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hiiumaal hukkus liiklusõnnetuses kaks noormeest

Täna, 09.augustil kl 06.40 teatati politseile Lääne - Eesti Häirekeskusest, et Hiiumaal Kõrgessaare vallas põleb sõiduauto, milles võivad inimesed sees olla.
Sündmuskohal, Heltermaa – Kärdla – Luidja tee 42.kilomeetril, selgus, et sõiduauto BMW on sõitnud vastu silla piiret Kõrgessaare alevikku suunduval teel ja süttinud põlema. Autost leiti kaks surnukeha. Hukkusid mõlemad õnnetuse hetkel autos viibinud noormehed, 18-aastane noormees, kes juhtis autot, ning kõrvalistmel kaasreisijana viibinud 16-aastane noormees.
Juhtunu asjaolud on selgitamisel. Esialgse hinnangu kohaselt sõideti lubatust kiiremini ning turvavarustust ei kasutatud. Võimaliku alkoholijoobe kohta annab vastuse ekspertiis.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Enimloetud

1
Uudised
  • 05.12.25, 11:33
Efteni juht tegi ülevaate kõige riskantsematest võlakirjadest. "Võlakirjainvestor peabki ainult riskidele keskenduma"
Vaata, mis on ohukoht aastal 2026
2
Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
3
Uudised
  • 05.12.25, 10:31
2 galeriid: Scandium pani Mustamäe megaarenduse 15-miljonilisele hoonele nurgakivi
Vaata, mis seal toimus ja mis sinna tuleb!
4
Uudised
  • 05.12.25, 11:37
Maa- ja ruumiameti peadirektor: äkki ei pea praeguses julgeolekuolukorras reeglid nii paindumatud olema?
5
Uudised
  • 05.12.25, 11:27
Kriisiuuringute keskuse juht kritiseerib aeglast varjendite ehitust: me elame nagu Monacos
6
Uudised
  • 04.12.25, 11:04
Kas kinnisvaraprognoosid tänavuse kohta pidasid paika?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele