YIT Ehituse kinnisvaraosakonna müügijuht Tõnu Toompark ütles, et eestlased on pidevalt soomlaste häid ideid maha viksinud ja vastupidi.
"Ma ei ole küll täpselt kursis, kuidas Soomes uusarendusi internetioksjonil müüakse, kuid arvan, et Eestis ei ole praegu see aeg, kus kinnisvara oksjonil müüa," ütles Toompark. "Inimesed tahavad rohkem valida ja mõtlemisaega, seetõttu oksjon siinsetesse oludesse hetkel ei sobiks."
Toompargi sõnul ei oleks praegu piisavalt pikk oksjoni aeg ka n-ö osta.ee tüüpi müügi kaks nädalat. "Arvan, et inimesed ei pruugi selle ajaga oma laenuasju korda ajada ja ilma laenuta tänapäeval kinnisvara väga ei osteta. Pealegi võetakse praegu uurimiseks ette viis korterit korraga ja valitakse siis pika kaalumise järel sobiv välja," märkis ta.
Ometi märkis Toompark, et naabrite head ideed võetakse sageli kasutusele ka siin ja samamoodi kasutavad siinseid mõtteid soomlased.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
2
Uudised
  • 06.08.26, 06:15
Üürileandjad küsivad Tallinnas ja Tartus eriti krõbedat hinda
3
Uudised
  • 22.04.26, 10:40
Pindi ja Nordecon müüvad Vektori elu- ja äripindu. Ent sellel arendusel on oluline eelis
Hoone arendajal pole põhjust nutta - selle hoonega ollakse pikas plaanis võidus
4
Uudised
  • 06.08.26, 14:06
Eksperdid: kinnisvarainvesteering ja flippimine pakuvad võimalusi, aga ära armu sellesse
5
Uudised
  • 05.08.26, 09:13
Eesti kinnisvarahaid ostsid Riias 42000-ruuduse kaubanduskeskuse
Viljar Arakas: On heameel tõdeda, et taaskord on suuremahulise kinnisvaraobjekti ostuks kogunenud peamiselt Eesti investorid
6
Uudised
  • 07.08.26, 08:00
Korteriühistute valus dilemma: kokkuhoid või kulude edasilükkamine?
Millest koosneb hoone pikaajaline remondikava? Mida tuleb laenu võtmisel võrrelda? Mida märkab kogenud haldur? Millest koosneb tark kokkuhoid?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele