Eestis langeb varaste saagiks iga päev keskmiselt seitse mobiiltelefoni.
Tänavu esimesel poolaastal langes Eestis varaste saagiks1332 mobiiltelefoni, keskmiselt varastatakse päevas üle seitsme mobiiltelefoni, kirjutas Eesti Päevaleht.
Põhja prefektuuri pressiesindaja Tuuli Härsoni sõnul saab varastatud telefonid kätte juhul, kui politsei avastab mõne varastatud kraami kokkuostja peidiku.
Kui omanik laseb mobiilioperaatoril kanda telefoni varastatud telefonide musta nimekirja, siis ühegi Eesti mobiilioperaatori SIM-kaart selles telefonis ei tööta.
Mobiilioperaatorite ühist musta nimekirja näeb EMT koduleheküljel.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele