Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Korvpallurid Müürsepp ja Viiask asuvad kinnisvara arendama
Suve hakul asutasid tippkorvpallurid Martin
Müürsepp ja Martin Viiask ettevõtte nimega M M Invest, mis hakkab tegelema
kinnisvara arendamise ja müügiga.
Äsja asutatud firma omanikud on oma kavade kommenteerimisel äärmiselt kidakeelsed. "Suured plaanid on," ütles Müürsepp Päevaleht Online'ile. "Aga ma ei soovi ajalehele mitte midagi öelda."
Kinnistusraamatu andmeil ei kuulu tippkorvpallurite äsja loodud firmale M M Invest praegu kinnisvara.
Müürsepp on Eesti lennukaima karjääriga korvpallur, Viiask samuti Eesti koondislane ning sõlmis hiljuti lepingu Tallinna meeskonnaga BC Kalev/Cramo.
Pärnu kinnisvaraturg näitab taas kasvumärke – tehingute arv on suurenenud ning lähiaastatel jõuab turule mitu uut arendusprojekti. Euribori stabiliseerumine on ostjate huvi elavdanud, kuid samal ajal on kasvanud ka nende ootused. Kui varem mängis otsuse tegemisel olulist rolli eelkõige ruutmeetri hind, siis nüüd hinnatakse üha enam kodu funktsionaalsust, elukeskkonna kvaliteeti ja asukohta. Traditsiooniliselt hinnatud rannarajooni kõrval kogub tähelepanu ka kiiresti arenev jõeäärne piirkond.