• 15.08.07, 10:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arco Vara võtab 211 miljonit krooni laenu

Arco Vara Bulgaaria tütarfirma võttis ehituseks laenu 13,5 miljonit eurot (211,2 mln kr), teatas firma börsile.
Arco Vara AS'i tütarettevõte Arco Capital EOOD ja Raiffeisen Pank sõlmisid eile Bulgaarias laenulepingu eesmärgiga finantseerida "Madrid" arendusprojekti. Lepingu maht on 13,5 miljonit eurot. Laenu eeltingimuseks on kinnistule hüpoteegi seadmine. Laenu intress on 3k Euribor+3,5% ja tagastamise tähtaeg 20.06.2010.
Krundil on 24 700 m2 ehitusõigust. Järgmise kolme aasta jooksul ehitab ettevõte sinna elu- ja äripindasid.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele