Projekteerimisfirma Sirkel Mall ei
usu kinnisvaramulli lõhkemist niipea ning loodab oma firma käivet aastaga
kasvatada ligi kolm korda.
Firma projektijuht Margo Koppel märkis, et nemad loodavad tänavu saavutada 9,4 miljoni krooni suuruse käibe ja selle 2008. aasta lõpuks kasvatada 25 miljoni kroonini. Ettevõtte 2006. aasta käive oli 3 miljonit krooni.
"Kinnisvaramulli lõhkemist ma ei usu, kogu aeg midagi kartes ka elada ei saa. Pealegi on meedia külvanud paanikat," kommenteeris ta.
Lisaks kiirele kasvule Eestis on ettevõttel plaanis asutada ka projekteerimisega tegelev tütarfirma Ukrainas.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tallinna külje all, kiiresti arenevas Mõigu tehnopargis on üürile anda terviklik ärihoone koos suure kõvakattega väliplatsiga, mis võimaldab koondada ettevõtte kõik põhifunktsioonid ühte asukohta. Kontorit, ladu ja tööruume koondav kahekordne hoone sobib ettevõttele, kes hindab efektiivsust, ruumikust ja paindlikkust.