Venemaa president Vladimir PutinVenemaa president Vladimir Putin teatas, et riik alustab uuesti Nõukogude aegse praktikaga saata oma pommitajad pikamaa lendudele.
Putini sõnul on otsus taastada püsivad lennud peale 15 aastat vaheaega vastuseks ohtudele, mida kujutavad maailma teised sõjalised jõud, vahendab EPL Online.
„1992. aastal lõpetas Venemaa ühepoolselt strateegilised õhutõrje lennud kaugetele sõjalistele patrullaladele. Kahjuks ei järginud meie eeskuju kaugeltki mitte kõik riigid,” märkis Putin ilmse vihjega USA-le.
President teatas, et reedel startis Venemaalt 14 pommitajat. Mõned päevad tagasi teatas Moskva, et nende strateegilised pommitajad on alustanud harjutamist Põhjapooluse kohal.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele